SKU: VTU5125106X8 UPC: 751286360561
(63% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU5125106X8
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTU5125106X8
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm