SKU: 1124-48-GOF UPC: 810018276515
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, RODRIGUEZ, Women's Opticals, 1124-48-GOF
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
1124-48-GOF
Brand Name
Garrett Leight
Collection
RODRIGUEZ
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Golden Fade
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm