SKU: L2806-219-50 UPC: 886895328555
(82% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2806-219-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L2806-219-50
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm