SKU: MIS0005-2NL-53 UPC: 716736258621
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0005-2NL-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0005-2NL-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana Pattern Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm