SKU: SESA52F-T01R-64 UPC: 8052237084874
List Price: Bs2.085,00 BOB
Sale price Bs299,00 BOB
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Escada, Women's Sunglasses, SESA52F-T01R-64
SKU
SESA52F-T01R-64
Brand Name
Escada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Transparent Dark Grey
Detailed lens color
Brown Shaded
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm