SKU: RNB3068-G-35J-52 UPC: 716736984278
List Price: Bs1.459,00 BOB
Sale price Bs187,00 BOB
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3068-G-35J-52
SKU
RNB3068-G-35J-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm