SKU: RNB3076-G-8RU-54 UPC: 197737044329
List Price: Bs1.601,00 BOB
Sale price Bs225,00 BOB
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3076-G-8RU-54
SKU
RNB3076-G-8RU-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Red
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm