SKU: RNB7041-G-086-54 UPC: 716736392899
List Price: Bs1.957,00 BOB
Sale price Bs225,00 BOB
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB7041-G-086-54
SKU
RNB7041-G-086-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm