SKU: OR0004-08C-58 UPC: 889214152190
(86% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Unisex Sunglasses, OR0004-08C-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0004-08C-58
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Shiny Gunmetal
Detailed lens color
Smoke Flash
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm