SKU: BE2429-4165-50 UPC: 8056262453223
List Price: P4,536.00 BWP
Sale price P1,748.00 BWP
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Women's Opticals, BE2429-4165-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
BE2429-4165-50
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm