SKU: DB1159-S-B4L-58 UPC: 197737036270
List Price: P3,468.00 BWP
Sale price P728.00 BWP
(79% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Sunglasses, DB1159-S-B4L-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB1159-S-B4L-58
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Yellow Horn
Detailed lens color
Brown
Frame color
Yellow
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens width
58.0 mm