SKU: L2952-214-54 UPC: 886895633673
List Price: P2,913.00 BWP
Sale price P437.00 BWP
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2952-214-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L2952-214-54
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm