SKU: PSOP104-300-52 UPC: 886895623902
List Price: P4,577.00 BWP
Sale price P874.00 BWP
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Paul Smith, Holborn, Men's Opticals, PSOP104-300-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
PSOP104-300-52
Brand Name
Paul Smith
Collection
Holborn
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm