SKU: VTR511F-56004A-56 UPC: 8052237085307
List Price: P2,705.00 BWP
Sale price P656.00 BWP
(75% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Men's Opticals, VTR511F-56004A-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTR511F-56004A-56
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matt Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm