SKU: P8366-53C UPC: 4044709507565
(62% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Opticals, P8366-53C
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8366-53C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm