SKU: FT5839-B-075-56 UPC: 889214358837
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT5839-B-075-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FT5839-B-075-56
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shiny Fuchsia
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm