SKU: CK21519-454-53 UPC: 886895526814
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Calvin Klein, Women's Opticals, CK21519-454-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
CK21519-454-53
Brand Name
Calvin Klein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm