SKU: OERJ07NF24PLA0017400-51 UPC: 8055266017158
(64% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Off-White, Unisex Opticals, OERJ07NF24PLA0017400-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OERJ07NF24PLA0017400-51
Brand Name
Off-White
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Mud Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm