SKU: P8389-52B UPC: 4044709499440
(38% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Unisex Opticals, P8389-52B
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8389-52B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Light Gold Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm