SKU: SP0058-02V-60 UPC: 889214325723
(80% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0058-02V-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0058-02V-60
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Blue
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm