SKU: GF0426-53F-61 UPC: 889214446909
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF0426-53F-61
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF0426-53F-61
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Blonde Havana
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Yellow
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm