SKU: ME602S-319-53 UPC: 886895260961
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marni, Women's Sunglasses, ME602S-319-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME602S-319-53
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Green Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm