SKU: MK3068-1108-54 UPC: 725125395281
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Portland, Women's Opticals, MK3068-1108-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MK3068-1108-54
Brand Name
Michael Kors
Collection
Portland
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold Grey Gradient
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm