SKU: DB7097-086-50 UPC: 827886011896
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB7097-086-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB7097-086-50
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm