SKU: P8929-63D UPC: 4044709498115 Alias: P8929 D
(59% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8929-63D
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8929-63D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Dark Grey
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
63.0 mm