SKU: HC8377U-57737W-55 UPC: 725125399906
List Price: ₡ 106.000,00 CRC
Sale price ₡ 34.500,00 CRC
(67% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Coach, Women's Sunglasses, HC8377U-57737W-55
SKU
HC8377U-57737W-55
Brand Name
Coach
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Purple Beige Gradient
Detailed lens color
Purple Gradient
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm