SKU: SF9481-550RED UPC: 751286346862
List Price: ₡ 28.700,00 CRC
Sale price ₡ 7.400,00 CRC
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fila, Unisex Sunglasses, SF9481-550RED
SKU
SF9481-550RED
Brand Name
Fila
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Silver Flash
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm