SKU: K532-CRY-52 UPC: 764724388454
List Price: ₡ 119.100,00 CRC
Sale price ₡ 14.800,00 CRC
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Women's Sunglasses, K532-CRY-52
SKU
K532-CRY-52
Brand Name
Kate Young
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Grey
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm