SKU: RNB6001-S-KB7-51 UPC: 716736699004
List Price: ₡ 91.400,00 CRC
Sale price ₡ 19.700,00 CRC
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6001-S-KB7-51
SKU
RNB6001-S-KB7-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens width
51.0 mm