SKU: FT5963-B-052-50 UPC: 889214500670
List Price: ₡ 239.100,00 CRC
Sale price ₡ 71.400,00 CRC
(70% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Men's Opticals, FT5963-B-052-50
SKU
FT5963-B-052-50
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm