SKU: VTU517-520WTP UPC: 751286365375
List Price: ₡ 36.500,00 CRC
Sale price ₡ 14.800,00 CRC
(59% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU517-520WTP
SKU
VTU517-520WTP
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens width
52.0 mm