SKU: V181540GUN UPC: 751286343144
(53% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V181540GUN
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
V181540GUN
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm