SKU: LV1024-0PJP-20 UPC: 716736382500
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Levi's, Fashion, Men's Opticals, LV1024-0PJP-20
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LV1024-0PJP-20
Brand Name
Levi's
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm