SKU: LO173S-727-57 UPC: 886895644181
(77% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO173S-727-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO173S-727-57
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm