SKU: VTU0224806DQ UPC: 751286354041
(55% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0224806DQ
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTU0224806DQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm