SKU: L2264-705-49 UPC: 886895450768
(82% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Men's Opticals, L2264-705-49
SKU
L2264-705-49
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Copper
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm