SKU: MARC800-S-RY8-52 UPC: 197737127763
(73% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Sunglasses, MARC800-S-RY8-52
SKU
MARC800-S-RY8-52
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Violet Lilac
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens width
52.0 mm