SKU: RNB3028-LKS-55 UPC: 716736177922
(87% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3028-LKS-55
SKU
RNB3028-LKS-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
55.0 mm