SKU: RNB6004-S-807-56 UPC: 716736926209
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 115.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6004-S-807-56
SKU
RNB6004-S-807-56
Arm length
115.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame shape
Shield
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm