SKU: RNB7064-G-EX4-55 UPC: 197737044466
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7064-G-EX4-55
SKU
RNB7064-G-EX4-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm