SKU: RNB8002-G-KB7-52 UPC: 716736697918
(86% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-KB7-52
SKU
RNB8002-G-KB7-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm