SKU: VE3373U-5518-52 UPC: 8056262421635
(55% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Versace, Women's Opticals, VE3373U-5518-52
SKU
VE3373U-5518-52
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Transparent Light Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm