SKU: AX3106F-8301-56 UPC: 8056597920070
(62% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX3106F-8301-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
AX3106F-8301-56
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm