SKU: MIS0112-S-807-54 UPC: 716736744520
(71% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0112-S-807-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0112-S-807-54
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm