SKU: TY1084-3351-55 UPC: 725125449830
(63% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Women's Opticals, TY1084-3351-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY1084-3351-55
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Bronze
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm