SKU: P8388-57B UPC: 4044709499105
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Opticals, P8388-57B
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8388-57B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm