SKU: P8933-63C UPC: 4044709493608 Alias: P8933 C
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 11.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8933-63C
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8933-63C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
11.0 mm
Detailed frame color
Dark Grey
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
63.0 mm