SKU: OR0034-67W-57 UPC: 889214228079
(74% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Women's Sunglasses, OR0034-67W-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0034-67W-57
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Red
Detailed lens color
Blue Gradient
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm