SKU: LO712SN-011-57 UPC: 886895735230
(79% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO712SN-011-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO712SN-011-57
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black Havana Honey
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm