SKU: P8362-56A UPC: 4044709506711
(38% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Opticals, P8362-56A
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8362-56A
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm